Wybierz z głową i nie strać setek wspomnień na rzecz kliku złotych!

To właśnie dzięki Naszej fotografii będą mogli Państwo wracać pamięcią do tego ważnego wydarzenia i cieszyć się nim wraz z kolejnymi pokoleniami. 

Dlaczego warto wziąć Starway Studio jako fotografa ślubnego? 

Uchwycenie emocji – nasze studio żyje z emocji, gwarantujemy naturalne emocje na zdjęciach. Zawsze łamiemy emocje towarzyszące parze młodej oraz ich gościom w dniu ślubu. Dzięki temu, że Starway Studio zna się na swoim fachu, potrafi uchwycić te chwile, które są najważniejsze i które mogłyby przemknąć niezauważone.

Profesjonalne podejście – zawsze mamy miał profesjonalne podejście do swojej pracy. Doradzamy parze młodej, jakie ujęcia będą najlepsze, jakie światło będzie najlepsze i jakie kadry warto uwiecznić.

Kreatywność – ojoj, to chyba kolejna nasza domena, potrzebne zdjęcia ze skoku spadochronem?
Ok!
Jesteśmy kreatywni i w sesji plenerowej stawiamy na oryginalne pomysły na zdjęcia. Dzięki temu para młoda może być pewna, że otrzyma niebanalne i interesujące zdjęcia.

Doskonała jakość – jako certyfikowany profesjonalny fotograf ślubny dysponujemy sprzętem o doskonałej jakości, dzięki czemu zdjęcia są wyjątkowo ostre i szczegółowe.

Oświetlenie sali – znamy się na tym jak mało kto, proszę zapytać innego „fotografa” ile umieszcza lamp błyskowych na sali, jeśli żadnej, albo to pytanie wprawia go w zakłopotanie to muszą Państwo wiedzieć, że to amator z kilkoma ładnymi zdjęciami.

Doświadczenie – 10 lat doświadczenia gwarantuje Wam, że wiemy jakie sytuacje i momenty na ślubie są ważne i warto je uwiecznić. Dzięki temu para młoda może być spokojna, że nie przegapią najważniejszych momentów z tego dnia.

Wybierz mądrze i oszczędź nerwów! – wybierz naszą ekipę.

Fotograf ślubny Śląsk – czy można znaleźć taniej?

Fotografia ślubna to także sztuka, która w umiejętnych rękach fotografa może stworzyć piękne, artystyczne zdjęcia. Czym najlepszy fotograf ślubny na Śląsku powinien się wyróżniać?  Przede wszystkim wysokiej jakości sprzętem, jeśli fotografuje Was, ktoś kto ma aparat o jakości przybliżonej do iPhone’a to można zacząć się modlić, aby wszystko mu cudem wyszło. Część fotografów ślubnych na Śląsku, to amatorzy. Nie bójmy się używać tego stwierdzenia, bo mając średnio-półkowe body, jeden obiektyw i starą lampę błyskową, nikt, ale to nikt nie zrobi z Waszej ceremonii, czegoś wyjątkowego. Fotograf ślubny na Śląsku powinien cechować się prócz wymienionej wyżej specyfikacji, ludzkim podejściem. Jeśli brakuje Wam funduszy to Starway Studio jest w stanie dostosować się do Waszego budżetu, nie tracąc przy tym na jakości. Jako Wasz fotograf ślubny stworzymy więź na waszą uroczystość, by wszystko wypadło naturalnie bez sztucznych pozowanych zdjęć.  Zbudowanie wzajemnej relacji pomoże nam stworzyć, te jedyne, unikatowe i wyjątkowe zdjęcia. Odpowiadając na pytanie w tytule, czy można taniej?
Można, ale po co skoro jesteśmy my. 

Masz więcej pytań? Zadzwoń do nas

Każde nowe zdjęcie to nowa historia.

Nic tak fascynuje nas jak opowiadanie historii danego zdjęcia, gdy wracamy do nich, wracamy do wspomnień.
Zawsze patrząc na zdjęcie przypominamy sobie jaka była pogoda, jaki był pomysł, jak poszła obróbka i czy pojawiły się jakieś pozytywne odczucia związane z tym zdjęciem.
Prezentujemy poniżej, część z naszych zdjęć. Miłego oglądania 🙂

 

Fotografia ślubna Śląsk – ile kosztuje usługa?

OFERTA ŚLUBNA

Pakiet I

Pakiet II

Pakiet III

Ilość godzin podczas reportażu ślubnego na Śląsku: do 10 godzin do 12 godzin do 14 godzin
Ilość zdjęć w formie cyfrowej: 600 800 1200
Dojazd na Śląsku : TAK TAK TAK
Dojazd fotografów w obszar innych województw NIE TAK TAK
Krótka sesja w dniu ślubu: TAK TAK TAK
Roczny dostęp on-line: TAK TAK TAK
Pendrive + BOX na odbitki: TAK TAK TAK

Chętnie współpracujemy

Cieszymy się, że mieliśmy okazję pracować z tak wspaniałymi i profesjonalnymi firmami, uczelniami oraz jednostkami samorządu terytorialnego.

Dzięki naszej współpracy udało nam się stworzyć wiele wspaniałych projektów i zrealizować wiele zjawiskowych i unikatowych fotografii czy filmów.

Sporo wyróżnień  Wszystkie zdobyte wspólnie.

Co osiągnęlibyśmy bez naszego zespołu fotograficznego?

Nic.
To dzięki współpracy i pełnemu zrozumienia finalnie dowozimy jakość, nie raz widzieliśmy jak dwóch konkurencyjnych fotografów nie umiało znaleźć wspólnego języka, efekt?
Zduplikowane zdjęcia i strata potencjału. 

 

mistrz fotografii śląsk
|

„Fotografia to zatrzymanie czasu, który inaczej by przeszedł niezauważony” – Eliot Porter

 

fotografia ślubna
fotografia bali i studniówek
fotografia imprez biznesowych
fotografia ślubna
fotografia produktowa
sesje fotograficzne

Czas na pierwszy krok.

Odezwij się do nas

10 + 1 =