5/5 - (102 Głosów)
Wirtualny Spacer dla Placówek Oświaty

Wirtualny Spacer dla Placówek OświatySzkoła, którą rodzic może zobaczyć to priorytetowa sprawa gdyż jego pociecha spędzi w niej kilka lat swojego życia i będzie to jego start w dorosłość. Rodzic w dzisiejszych czasach pragnie aktywnie uczestniczyć w życiu szkoły, a nawet jeśli tego nie robi – nie chce się przyznać. Dlatego dla rodziców łatwiej jest sprawdzić gdzie znajduje się sala w której spotkają się rodzice, a w jakim skrzydle szkoły jego dziecko ma zajęcia WFu.

Strony internetowe szkół udostępniają aktualne wydarzenia, sukcesy uczniów, statut szkoły, zdjęcia z wydarzeń, zestawy podręczników, ale czy pokazują swoją przestrzeń?

Dlatego czas to zmienić, inwestując raz, szkoła zyskuje nowy aspekt do dumy, jakim jest wirtualny spacer wykonany przez nasze urządzenie.Cennik wirtualnego spaceru dla placówek oświaty:

Powierzchnia:Cena:
do 300 m2699 zł
do 600 m2799 zł
do 1200 m2999 zł
do 2000 m21999 złZobacz przykładową realizację


Standardowe zdjęcia z galerii szkolnych pokazują tylko skadrowany obszar natomiast, nasze zdjęcia można dotknąć, obrócić, przybliżyć bądź oddalić. Wymiarowanie ma również praktyczne zastosowanie – w przeciągu paru sekund można wymierzyć metraż poszczególnych sal, wymiary korytarzy, odległości pomiędzy punktami wyznaczonymi przez Państwa czy ustalić najlepszy korytarz ewakuacji.
Przyszli uczniowie powinni zobaczyć szkołę w całości, gdyż wielu pierwszoklasistów zwykle jest bardzo niepewnych swojego wyboru. Współczesna technologia daje taką możliwość dzięki wirtualnym spacerom.


Dlatego tak ważne jest implementowanie wirtualnych spacerów do szkół czy innych placówek oświaty, to dzięki nim można pozyskać klientów czy uczniów z zakresu „niezdecydowani” i przekonać ich do przyjścia do naszego obiektu.

Nasza firma współpracowała już z wieloma firmami z różnych branż. Od gastronomii przez siłownie, po muzea. Wirtualny spacer realizujemy bez dodatkowych kosztów na terenie Sosnowca, Katowic, Olkusza, Będzina, Dąbrowy Górniczej, Chorzowa, Bytomia oraz Krakowa. W przypadku innych miejscowości doliczamy dopłatę paliwową.