5/5 - (82 Głosów)
wirtualny spacer dom

SPACER 3D PO DOMUNasza usługa jest nowoczesną formą prezentacji nieruchomości, która definiuje nowy rynek sprzedaży posiadłości – w którym to klienci wolą obejrzeć Państwa nieruchomość w zaciszu oraz w spokoju, a państwo dzięki temu oszczędzają czas.

Pragną Państwo sprzedać swoją nieruchomość szybciej oraz za godne pieniądze?

To dzięki naszej usłudze posiadłość będzie przeniesiona do wirtualnego świata, dzięki czemu stanie się atrakcyjniejsza w oczach klienta, a Państwo zaoszczędzą czas na dojazd.

Zajmiemy się przygotowaniem oraz obrobieniem materiału i dostarczeniem go w wyznaczonym czasie. Spóźnienia dla nas nie istnieją więc jeżeli zależy Państwu na czasie wszystko będzie się „dało zrobić” w odpowiednim czasie.

Wirtualny Spacer po Domu realizowany jest w obrębie Katowic, Krakowa, Wrocławia czy Warszawy. Nasze rozwiązanie jest idealnym medium nie tylko dla biur nieruchomości, ale dla klientów sprzedających na własną rękę. Dzięki naszej prezentacji ogłoszenie to nie zbiór tekstu i sterta zdjęć, a coś więcej.Dlaczego Starway Studio?Bo warto zaufać opinii innych naszych klientów, bo to klient jest dla nas najważniejszy.

Jesteśmy agencją, która współpracowała już z urzędami gmin, federacjami walk czy znanymi firmami. Mamy sporo wyróżnień w tym od firmy Google – Rekomendowany Fotograf.
Nasze zdjęcia charakteryzują się stosunkiem obrazu 2:1 ponadto wykonane są 134 megapikselowym sensorem, dzięki czemu tworzą po “złożeniu” wrażenie zdjęcia przestrzennego, w porównaniu do konkurencji, która skleja zdjęcia z lustrzanek, gopro fusion czy smartphonów, nasze zdjęcia to jakość, jakość oraz jakość, a nie jakoś za 300 zł.Cennik Spaceru 3D po Domu:Powierzchnia:Cena:
do 60 m2499 zł
do 150 m2899 zł
do 350 m21400 zł
Ujęcia z Drona599 zł