4.9/5 - (21 Głosów)

studio nagrań będzin

Miasto Pełne Historii

Będzin to najprawdopodobniej jedno z bardziej znanych jako „miasto historyczne” miast położonych w Zagłębiu Dąbrowskim. Miasto słynie z wielu zabytków, ale to zamek (który formalnie jest średniowieczną warownią obronną) jest znakiem rozpoznawczym Będzina. Z miasta wywodzi się znany kompozytor i muzyk Spectre czy Samuel Cygler Posiłek.

Jeśli zastanawiałeś się czy Będzinie i okolicy jest studio nagrań które spełni twoje wymagania to dobrze dobrze trafiłeś. Starway Studio, to nie tylko studio, to wizja przyszłości Polskiego rynku muzycznego, zadzwoń do Nas już teraz i zainwestuj swoją pasję w czas poświęcony w studio.

Wszystko to od 70 zł za godzinkę!

Mix/Master Będzin

To niezbędna część wydania piosenki czy nagrania, należy pamiętać, że utwór bez miksu nie zachęci słuchacza tak samo jak utwór poddany obróbce. W naszym kraju można się spotkać ze studiami garażowymi, które nie mają pojęcia na temat realizacji i ich obróbka nie powinna się nazywać obróbką tylko fuszerką. W naszym studio nie spotkasz się z fuszerką tylko z profeską, to i wiele innych obietnic możemy zagwarantować. Pamiętaj, że dobry miks jest fundamentem, a dobry master wykończeniem całości. Bez tych dwóch elementów, parunastu wtyczek i magii realizacji twój utwór nie będzie dobry.

Kalkulator Miks/Master Będzin

Nagrania lektorskie Będzin  

Nagrania lektorskie czy audiobooki w naszym kraju stały się ostatnie bardzo powszechnym trendem. Użytkownicy w dobie smarphonów preferują odpalić aplikację, gdyż jest to o wiele szybszy i łatwiejszy sposób zdobywania informacji niż w przypadku tradycyjnego przewijania kartek w oldschool’owej już książce czy poradniku. Zwiększa się zapotrzebowanie na realizatorów zajmujących się tym działem realizacji.  Zastanawia Cię wybór studia nagraniowego i masz obawy czy realizacja pójdzie po Twojej myśli. Nie masz czego się obawiać, pomożemy Ci na każdym etapie realizacji. Dzięki czemu będziesz mieć pewność, że zarówno intonacja głosu czy błędy wynikające z braku wprawy nie wystąpią.

Sprawdź naszą ofertę nagrań lektorskich w Będzinie

Nagrania instrumentów Będzin 

Dobra realizacja instrumentu to fundament udanego numeru. Dobrze zrealizowany podkład muzyczny zadecyduje o tym czy słuchaczowi przypadnie do gustu cała reszta. Nagrywanie instrumentów bywa trudne oraz czasochłonne lecz czego nie robi się dla perfekcji i brzmienia końcowego. Nasze studio jest w stanie zrealizować większość instrumentów dętych, smyczkowych i klawiszowych. Odezwij się do nas i przekonaj się sam. !

Oferta Realizacji Kapel / Instrumentów Będzin

płyty starway
ZAREZERWUJ STUDIO