4.8/5 - (61 Głosów)
studio nagrań Częstochowa

Studio Nagrań & Nagrania Lektorskie w Częstochowie.

Częstochowa to piękne i duże miasto, jedno z najbardziej rozpoznawalnych miast w naszym kraju. Słynące z wielu zabytków, posiadające dużą ilością uczelni dzięki którym studenci z Częstochowy mogą liczyć na duża ilość imprez oraz koncertów. Artystą mocno charakteryzującym się z miastem jest Sarius. 

Jeśli jesteś z Częstochowy i zastanawiasz się które studio oferuje jakość, spieszymy z odpowiedzią. To Starway Studio. Nasze studio pomoże Ci nagrać Twoją piosenkę, nagranie lektorskie oraz sfinalizować całość nakładając piękny miks. Dzięki nam zdobędziesz słuchaczy, którzy pokochają Twoją muzykę.

Tutaj znajdziesz cennik nagrań studyjnych.

ZAREZERWUJ STUDIO

Mix/Master Częstochowa

Miks oraz master w piosenkach, utworach, akompaniamentach czy nagraniach lektorskich są podstawowym punktem – jest swoistą kolumną, która będzie utrzymywać i nieść cały utwór.

Dzięki nim piosenka czy nagranie nabiera pełnego i przestrzennego brzmienia. Nagranie po miksie są milsze i estetyczniejsze dla odsłuchu. Nagrałeś pierwszy utwór i szukasz dobrego miksu?

Sprawdź nasz cennik i bądź uśmiechnięty.

Nagrania Lektorskie Częstochowa

Na naszych oczach w dobie smarphone’ów rośnie popularność nagrań audio w formie audiobooków. W naszym kraju jest niedostatek studiów nagraniowym będących zaznajomionych z realizacją nagrań lektorskich, dlatego zwiększa się zapotrzebowanie na realizatorów zajmujących się tym działem realizacji. 

Zastanawia Cię wybór studia nagraniowego i masz obawy czy realizacja pójdzie po Twojej myśli. Nie masz czego się obawiać, pomożemy Ci na każdym etapie realizacji. Dzięki naszym usługom, będziesz mieć pewność, że zarówno intonacja głosu czy błędy wynikające z braku wprawy nie wystąpią.

Starway Studio – jako jedni z nielicznych oprócz realizacji muzyki, mamy spore doświadczenie w realizacji nagrań lektorskich czy podcastów. Nasze doświadczenie pomoże Nam doprowadzić Twój materiał do jak jakości, którą oczekują firmy dystrybuujące audiobooki.  

Sprawdź naszą ofertę nagrań lektorskich.