4.9/5 - (41 Głosów)
studio nagrań dąbrowa górnicza

Niesamowite rozległe miasto, bogate w historię kultury oraz dziedzictwo muzyczne.

Z tego miasta pochodzą znani artyści muzyczni m.in. Dawid Podsiadło czy Mariusz Kalaga, Dąbrowską kulturę można podziwiać również w popularnej „fabryce”, która znajduje się w centrum miasta. Znajdziemy tam liczne wystawy sztuki współczesnej, organizowane są koncerty muzyczne oraz odbywają się tam międzynarodowe festiwale artystyczne.

Dziewiąte pod względem wielkości w Polsce zobowiązuje, dlatego to Dąbrowa Górnicza znana jest z dużej ilości dróg rowerowych i licznych atrakcji muzyczno-turystycznych. Na jej szerokości geograficznej można dostrzec dwa duże akweny wodne – to zwany potocznie zbiornik Pogoria 3 oraz zbiornik Kuźnica Warężyńska. Na plażach w sezonie letnim można zobaczyć wielu lokalsów, którzy bawią się w rytmie muzyki. Jeśli chciałbyś, aby Twój utwór dobrze rozbrzmiewał na potocznym JBLku to prawdodpobnie wszedłeś na prawidłową stronę studia – potrafimy więcej niż wiele. Nasze studio również może zrealizować teledysk do Twojej muzyki.

a to wszystko od 70 zł za godzinę realizacji – Studio Nagrań Dąbrowa Górnicza

mix master gitary

Mix/Master Dąbrowa Górnicza

Miks i master w piosenkach, utworach, akompaniamentach czy nagraniach lektorskich są podstawowym punktem – jest swoistą kolumną, która będzie utrzymywać i nieść cały utwór. Dzięki niemu piosenka czy nagranie nabiera pełnego i przestrzennego brzmienia

Nieodpowiedni dobór podstawowych wtyczek oraz niedopracowanie ich może sprawić, że Twoje nagranie może stać się asłuchalne. Jeżeli masz gotowe nagranie lub może masz pomysł i chcesz go zrealizować w pełni profesjonalnym studio przy pomocy profesjonalnej kadry to warto się odezwać do takiego Studia jak nasze.

Zawsze staramy się doprowadzić twoje ścieżki audio do najwyższej jakości, doprowadzając Twój utwór do satyfkacjunojącego przez Ciebie brzmienia końcowego, dlatego

Sprawdź naszą ofertę Miks/Master Dąbrowa Górnicza

nagrania lektorskie

Nagranie lektorskie Dąbrowa Górnicza

Nasze społeczeństwo w coraz to większej mierze zamiast czytać książki czy poradniki woli ich słuchać. To rynek kształtuje umysł, również rynek napędza innowacje i nowe sposoby dojścia do klienta. Na naszych oczach w dobie smarphone’ów rośnie popularność nagrań audio w formie audiobooków.

W Naszym kraju jest niedostatek studiów nagraniowym będących zaznajomionych z realizacją nagrań lektorskich. Nie wiesz do jakiego studia odezwać się, aby w pełni satysfakcjonowała Cię realizacja oraz brzmienie Twojego nagrania? Odezwij się do nas. Starway Studio – jako jedni z nielicznych oprócz realizacji muzyki, mamy spore doświadczenie w realizacji nagrań lektorskich czy podcastów. Nasze doświadczenie pomoże Nam doprowadzić Twój materiał do jak jakości, którą oczekują firmy dystrybuujące audiobooki.  

Pamiętaj, że nagranie lektorskie to praca z realizatorem, który ma za zadanie ułatwić pracę początkującemu lektorowi czy profesjonaliście.

Nagrania Lektorskie Dąbrowa Górnicza

realizacja instrumentów Śląsk

Nagrania instrumentów żywych Dąbrowa Górnicza

Bez dobrej jakości brzmienia podkładu muzycznego w tych czasach się nie obędzie. Na rynku mamy na tyle dużą konkurencję, że aby nagrania osiągnęły sukces muszą być jak najlepszej jakości.

Masz zespół lub w pojedynkę szukasz studia, która w profesjonalny sposób podejdzie do realizacji Twojego instrumentu w Dąbrowie Górniczej to dobrze znalazłeś – Starway Studio – to nie tylko profesjonalne podejście do klienta, ale godziny starania realizatorów by dopracować brzmienie oraz wielotlenie doświadczenie. Wszystkie te cechy przekładają się na jakość i pozytywne opinie naszego studia przez naszych klientów.

Sprawdź ofertę Realizacja Kapel / Instrumentów Dąbrowa Górnicza

ZAREZERWUJ STUDIO