5/5 - (62 Głosów)
studio nagrań gliwice

Europa Centralna

Gliwice, jedno z najstarszych miast i jedno z miast studenckich położonych na Górnym Śląsku. Gliwice są bardzo cenionym miastem pod względem wzbogaconej oferty kulturalnej i sportowo-rekreacyjnej, dzięki czemu cieszą się duża ilością pozytywnych opinii. Kulturalnie Gliwice również zaliczają się do Europy Centralnej, rzadko spotykana muzyka śląska jest połączona z nowoczesnym brzmieniem.

Jesteś lektorem lub śpiewasz czy rapujesz i szukasz studia nagraniowego w Twoim mieście? Starway Studio – jeśli jesteś z Gliwic i szukasz dobrego realizatora to masz szczęście, bo znalazłeś Nas. Poza najwyższej jakości realizacją Twojego głosu bez wahania zajmiemy się jego obróbką dźwiękową, tak, aby nagranie było gotowe na największe wyzwania.

Zarezerwuj swój termin już teraz:

ZAREZERWUJ STUDIO

Mix/Master Gliwice

Po co ten cały miks???

Otóż każde nagranie po realizacji potrzebuje jakościowej obróbki dźwięku tak, aby zachęcało słuchacza jeszcze bardziej do kolejnego odsłuchu. Jesteś z Gliwic i nie wiesz w czyje ręce oddać Twoje nagranie, aby Jego efekt końcowy zadowalał nie tylko Ciebie, ale i Twoich słuchaczy?

Starway Studio – przez Nasze ręce przeszło setki nagrań jak i realizacji dźwiękowych, dzięki Naszemu dużemu doświadczeniu i regularnym obserwacjom trendów na pewno nie zawiedziemy Twoich oczekiwań!

Wyceń Twoje nagranie tutaj.

Nagrania Lektorskie Gliwice

Żyjemy w XXI wieku, co oznacza, że cywilizacja poszła na przód i nie stanęliśmy na zapisywaniu hieroglifów na kamieniu. W dzisiejszych czasach obywatele polski nie lubią się przemęczać i zamiast inwestować w książkę inwestują w jej wirtualny odpowiednik. Nagrania lektorskie nagrane w pełni profesjonalny sposób są podstawą prawidłowej sprzedaży wirtualnego egzemplarza książki. Nasze studio ma w portfolio współpracą z wieloma polskimi i zagranicznymi wydawcami dlatego plik nagrania zawsze jest idealnie przystosowany pod dystrybucję cyfrową. To dopiero początek, ale wykonasz pierwszy krok do sukcesu. Następnym jest dystrybucja materiału w której mamy również doświadczenie. Końcowym elementem każdego nagrania wykonanego przez nasze studio jest promocja. Pomagamy pisarzom oraz artystom udzielając potrzebnego know how. Sprawdź naszą ofertę nagrań lektorskich i wybierz mądrze.