5/5 - (45 Głosów)
studio jaworzno

Jaworzno Polskie Malediwy

Jaworzno to 90- tysięczne miasto w województwie śląskim. Na terenie miasta rosną od wieków drzewa Jawor skąd wzięła się nazwa miasta. W Jaworznie dużą atrakcję turystyczną pełni zbiornik wodny Zalew Sosina. Wokół zlewiska jest także duży kompleks leśno-łąkowy co zachęca turystów do spędzania tam czasu w letnie i upalne dni z rodzinami i dziećmi. W Jaworznie urodziła się także Barbara Trzetrzelewska – znana Nam bardzo dobrze piosenkarka, która śpiewała w zespole Alibabki, gdzie po wyjeździe do Wielkiej Brytanii odniosła światowy sukces. Miasto słynie również z wielu wydarzeń kulturalnych oraz prężnie rozwijającej się gałęzi muzycznej.

Studio Nagrań w Jaworznie – mieszkasz w Jaworznie i nie wiesz gdzie pójść, aby zrealizować Twoją piosenkę, nagranie lektorskie/podcast czy instrument?

Starway Studio – to nie tylko studio, a przyszłość polskiej muzyki. Zrealizujemy Twoje nagranie, a także w przystępnych cenach zajmiemy się Jego obróbką dźwiękową!

Zarezerwuj swoją szansę już dziś.

ZAREZERWUJ STUDIO

Mix/Master Jaworzno

Miks i master to nieunikniona rzecz w procesie wydawania produkcji muzycznej. To właśnie dzięki niemu nagranie nabiera pełni brzmienia i przestrzeni.

Starway Studio – Jeśli masz gotowe nagrania lub dodatkowo szukasz osoby, która zajmie się Jego realizacją oraz obróbką dźwiękową to nie musisz szukać dalej, jesteśmy tu dla Ciebie, sprawdź interaktywny cennik mix/master

Nagrania Lektorskie Jaworzno


Na naszych oczach w dobie smarphone’ów rośnie popularność nagrań audio w formie audiobooków. W naszym kraju jest niedostatek studiów nagraniowym będących zaznajomionych z realizacją nagrań lektorskich, dlatego zwiększa się zapotrzebowanie na realizatorów zajmujących się tym działem realizacji. 

Nagrania lektorskie nagrane w pełni profesjonalny sposób są podstawą prawidłowej sprzedaży wirtualnego egzemplarza książki. Nasze studio ma w portfolio współpracą z wieloma polskimi i zagranicznymi wydawcami dlatego to nasz plik zawsze jest idealnie przystosowany pod dystrybucję cyfrową. To dopiero początek, ale wykonasz pierwszy krok do sukcesu. Końcowym elementem każdego nagrania wykonanego przez nasze studio jest promocja. Pomagamy pisarzom oraz artystom udzielając potrzebnego know how. Sprawdź naszą ofertę nagrań lektorskich i wybierz mądrze.