5/5 - (107 Głosów)
studio nagrać katowice

STUDIO NAGRAŃ KTÓRE SPEŁNIA WYMAGANIA

 Katowice są największym miastem należącym administracyjnie do województwa śląskiego. Zlokalizowane są na skrzyżowaniu wielu ważnych szlaków komunikacyjnych, o zasięgu zarówno krajowym jak i międzynarodowym. Katowice to kolebka muzycznej kultury, od czasów maxflo studio po koncerty w nospr. Można by tutaj zrobić cały elaborat o tym jak to miasto bardzo wpływa swoimi mackami na muzykę.

Głowisz się czy w Katowicach jest studio nagraniowe, które sprosta Twoim wymaganiom?
Starway Studio – mamy doświadczenie w realizacji utworów muzycznych, instrumentów czy nawet nagrań lektorskich oraz podcastów. Zarezerwuj wizytę u Nas, a na pewno nie pożałujesz! 

ZAREZERWUJ STUDIO
mix master kato

MIX/MASTER KATOWICE

Przy wydaniu nagrania nie ominie Nas jeden, a nawet dwa istotne punkty – mianowicie mowa o miksie/masterze Twojego numeru.

To niezbędna część wydania piosenki czy nagrania, należy pamiętać, że utwór bez miksu nie zachęci słuchacza tak samo jak utwór poddany obróbce.

Nieodpowiedni dobór wtyczek może sprawić, że Twoje nagranie może stać się asłuchalne. Jeżeli masz gotowe nagranie lub może masz pomysł i chcesz go zrealizować w pełni profesjonalnym studio to :

Sprawdź naszą ofertę Miks/Master

Masz gotowe nagranie?
Starway Studio zajmie się wszystkim, doprowadzając Twój utwór do brzmienia końcowego.

nagrania lektorskie katowice

NAGRANIA LEKTORSKIE KATOWICE

W tych czasach zapotrzebowanie na kompetentnych realizatorów się zwiększa. Nie każdy z nich jest w stanie pomóc Nam w realizacji podcastu czy nagrania lektorskiego. Nagrania lektorskie to przyszłość literatury i zdobywania informacji w szybszy i przyjemniejszy sposób. Nagrania lektorskie czy podcasty stanowią coraz to bardziej powszechny temat. Ludzie tracą zainteresowanie pierwotnymi wynalazkami zdobywania wiedzy jakimi są książki i wolą w nieco szybszy i ekonomiczny sposób sięgnąć do kieszeni po swój telefon.

Nie martw się jeśli nie możesz znaleźć nieopodal Twojego miasta dobrego studia, w którym nagrasz nagranie lektorskie. Mamy dobrą wiadomość, jesteś na dobrej stronie. Sprawdź nasz cennik nagrań lektorskich na Śląsku.

NAGRANIA INSTRUMENTÓW KATOWICE

Dobre i jakościowe nagranie instrumentów w piosence to coś czego nie może zabraknąć podczas Jej odsłuchu. Wiele studiów nagraniowych przy otwieraniu ich nie bierze już instrumentów pod uwagę lub rezygnuje z nich przez małe zainteresowanie nimi w tych czasach. Po pierwsze, świat muzyki, jak i nie tylko zaczęła przejmować elektronika przez co ludzie w mniej chętny sposób rozwijają zainteresowanie grą na instrumentach. Po drugie, nie trać jednak nadziei, jeżeli czytasz ten artykuł na pewno ty jesteś tym wyjątkiem. Prócz realizacji wokalu, bezproblemowo i w szybki sposób zrealizujemy Twój instrument. Tutaj znajduje się nasz cennik nagrań instrumentów żywych.