5/5 - (40 Głosów)
studio nagrań Mysłowice

Artur Rojek / Miasto Myslovitz oraz OFF Festivalu

Chyba, nikt tak bardzo nie przyczynił się na rozwój popularności miasta w polskiej popkulturze jak Artur Rojek. Główny wokalista tytułowego Myslovitz chciał uczynić miasto piękniejszym dając mieszkańcom OFF Festival. Niestety nie spodobało się to ówczesnej władzy i muzyk został pogoniony szybko do sąsiadujących Katowic. Miasto z biegiem czasu zmądrzało i postawiło na własne festiwale. Nieudolne, bo nie udolne, ale z manią chorego wymachuje transparentami że są najlepsi z najlepszych, lecz po upadku kopalni – głównego źródła dochodu mieszańców – nie są.

Pewnie zastanawiasz się czy w Mysłowicach, bądź sąsiadującym mieście jest studio, które spełni Twoje wszelkie wymagania co do jakości, sprzętu i doświadczenia.

Nasze studio to zgrana ekipa, która sprosta Twoim najśmielszym wymaganiom. Od realizacji piosenek, przez nagrania lektorskie aż po instrumenty. Dzięki dużemu doświadczeniu nie są to dla nas duże wyzwania. Skontaktuj się z Nami i umów swój indywidualny termin!

Mix/Master Mysłowice

Ciężko jest puścić nagranie w świat gdy słychać nakładające się na siebie ścieżki, do tego wokal brzmi sucho i nie rozbrzmiewa. Chcąc tego uniknąć warto zainwestować w dobry miks/master utworu. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że każda ścieżka jest na swoim miejscu. Wtyczki są dobrze ustawione, a wokal gra czysto. Rozwój domowych studiów nagrań jest zły bo może zabić talent. Pamiętaj że prawdziwe studio, nigdy nie będzie studiem nagrań u ziomka. Wszystko u nas jest profesjonalne. Wszystko wymaga też czasu i zdobytej wiedzy, nasi realizatorzy mają, te cechy i wiele innych. Jeżeli jesteś z Mysłowic i szukasz osoby, która na wysokim poziomie zrealizuje miks Twojego utworu to jesteśmy tutaj. Zajmiemy się realizacją oraz miksem/masterem Twojego nagrania. Od piosenek po wszelkie nagrania lektorskie, podcasty czy nawet instrumenty w bardzo przyzwoitych cenach.

Nagrania Lektorskie Mysłowice

Czas, aby stawić czoło prawdzie twarzą w twarz. Książki odchodzą na boczny tor. Spiesz się przenieść swoje dzieło do wirtualnego świata. Znajdziesz tam większe grono potencjalnych odbiorców. Stworzysz też łatwiej relację z fanami publikując na platformach wydawniczych posty informacyjne. Ludzie są chętni zdobywać nową wiedzę, lecz nasze czasy rozleniwiają umysł i korzystają z szybszego źródła jakim jest choćby ich telefon komórkowy. Nie martw się jeśli nie możesz znaleźć nieopodal Twojego miasta dobrego studia w którym nagrasz nagranie lektorskie, to jesteś na dobrej stronie. Sprawdź nasz cennik nagrań lektorskich na Śląsku.

Nagrania instrumentów Mysłowice

Instrument stanowi fundament udanej piosenki. To właśnie Jego linia melodyczna i przyjemny odsłuch sprawią, że cała oprawa muzyczna wpadnie w ucho słuchaczowi. Jeśli nie znalazłeś dalej studia prosperującego realizacją instrumentów muzycznych, to odezwij się do nas. Prócz realizacji wokalu, bezproblemowo i w szybki sposób zrealizujemy Twój instrument. Tutaj znajduje się nasz cennik nagrań instrumentów żywych


ZAREZERWUJ STUDIO