5/5 - (36 Głosów)
studio nagrań zabrze

ZABRZE – KOLEBKA ATRAKCJI I KULTURY

Miasto leżące we śląskim. Zabrze znane słynie także z dużej kultury muzycznej, gdzie w siedzibie dawnej biblioteki otworzono Filharmonię Zabrzańską. Miasto organizuje również szereg castingów do programów telewizyjnych takich jak ,,MAM TALENT’’.

Studio Nagrań Zabrze – Jesteś z Zabrza i szukasz studia nagraniowego, gdzie nie tylko nagrasz swoją piosenkę, podcast czy instrument, ale i rozwiniesz swoje umiejętności wokalne?

Świetnie oto my – Starway Studio – zrealizujemy Twoje nagranie oraz chętnie zajmiemy się jego obróbką dźwiękową w bardzo przystępnych cenach. Zarezerwuj studio już teraz:

ZAREZERWUJ STUDIO

Mix/Master Zabrze

Miks i master ma za zadanie nadać Twojej piosence więcej przestrzeni oraz lekkości, ma nadać barw i urozmaiceń jeśli jest taka potrzeba. Miks jest jak kolorowanka, sam rysunek jest ładny, ale pokolorowany jest gotów by pokazać go ludziom.

Starway Studio – nie wiesz w kogo ręce oddać Twoje nagranie lub może chciałbyś je poprawić/nagrać na nowo w pełni profesjonalnym studio i poddać obróbce dźwiękowej?

My zrobimy to wszystko dla Ciebie, wejdź na Naszą stronę i zarezerwuj termin lub wyceń swój miks! 

Nagrania Lektorskie Zabrze

Prawidłowe nagranie dźwięku to podstawa, dlatego autorzy wybierają nasze studio. Nasze portfolio co miesiąc zwiększa się o nową pozycję.

Nagrania lektorskie nagrane w pełni profesjonalny sposób są podstawą prawidłowej sprzedaży wirtualnego egzemplarza książki. Nasze studio ma w portfolio współpracę z wieloma polskimi i zagranicznymi wydawcami dlatego to nasz plik nagrania zawsze jest idealnie przystosowany pod dystrybucję cyfrową. 

To dopiero początek drogi, ale z nami to pierwszy krok do sukcesu. Końcowym elementem każdego nagrania wykonanego przez nasze studio jest promocja. Pomagamy pisarzom oraz artystom udzielając potrzebnego know how. Sprawdź naszą ofertę nagrań lektorskich.