5/5 - (34 Głosów)
Studio nagrań Olkusz

Niesamowite miasto w województwie małopolskim, siedziba powiatu olkuskiego i gminy Olkusz.

Miasto leży w bardzo charakterystycznym, historycznym regionie. Miasto kojarzy się z pięknego przestrzennego i malowniczego rynku oraz rozwijającej się prężnie gałęzi turystyczno – ekonomicznej.

Zastanawiasz się czy w Olkuszu jest studio nagraniowe?

Studio które będzie sprzyjać Twojej wizji oraz czy otrzymasz taką próbkę dźwięku jaką oczekujesz?

Usługi Starway Studio docierają do Olkusza, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Mamy doświadczenie w realizacji utworów muzycznych, instrumentów czy nawet nagrań lektorskich oraz podcastów.

Sprawdź naszą ofertę nagrań wokali w Olkuszu!

Mix/Master Olkusz

Prawidłowy miks oraz master to podstawa dobrego brzmienia każdego nagrania dlatego często gdy słyszymy piosenkę, która nie gra jak powinna możemy mówić o źle wykonanym miksie.

Nieodpowiedni dobór wtyczek oraz niedopracowanie może sprawić, że Twoje nagranie będzie nawet asłuchalne. Jeżeli masz gotowe nagranie lub może chcesz zrealizować je w pełni profesjonalnym studio, przy pomocy profesjonalnej kadry realizatorskiej to warto się odezwać do takiego Studia jak nasze.

Zawsze staramy się doprowadzić twoje ścieżki audio do najwyższej jakości, doprowadzając Twój utwór do satyfkacjunojącego przez Ciebie brzmienia końcowego.

Ceny Mix Master w Olkuszu zaczynają się od 60 zł

Nagrania lektorskie Olkusz

To rynek kształtuje umysł, również rynek napędza innowacje i nowe dojścia do klienta. Tak właśnie na naszych oczach w dobie smarphone’ów rośnie popularność nagrań audio w formie audiobooków.

Badania wykonane na populacji Europejczyków pokazują klarowną sytuację, książki w formie papierowej idą do lamusa. Statystyczny Europejczyk potrzebuje szybko konsumować treści, mieć swobodę dostępności i możliwość „władania książką”, dlatego to nagrania lektorskie, które to umożliwiają są drugą najbardziej popularną usługą wyszukiwaną w internecie przez pisarzy. Autorzy książek wiedzą, że aby dotrzeć do nowego klienta muszą iść z postępem, a nie za nim.

Nagranie lektorskie to praca z realizatorem, który ma za zadanie ułatwić pracę początkującemu lektorowi czy profesjonaliście. Jeśli zastanawiasz się jakie uczucia towarzyszą przy nagraniu audiobooka, wystarczy do nas zadzwonić – mamy duże doświadczenie w realizacji nagrań lektorskich czy podcastów, co pomoże Nam zwrócić uwagę na istotne rzeczy podczas nagrań takie jak dykcja czy intonacja.

Zarezerwuj wizytę już dziś! 

Nagrania instrumentów Olkusz

Instrumenty  w ostatnich czasach są negowane i odrzucane przez współczesnych muzyków. Popularne niegdyś bębny, klawisze czy pudła są odstawiane na boczny tor kosztem syntezatorów oraz emulatorów. Kadra realizatorów w tym dziale muzycznym umiera śmiercią naturalną. Jednak zdarzają się jednak wyjątki, gdzie instrumenty w dalszym ciągu są realizowane na poziomie.

Jeżeli masz zespół lub może w pojedynkę szukasz osoby, która ma doświadczenie w realizacji instrumentów, odezwij się do Nas.

Oferujemy nie tylko najwyższej jakości nagranie Twojego instrumentu, ale również jego obróbkę dźwiękową!

Jeśli macie problem z dojazdem to my przyjedziemy do Ciebie z całym sprzętem oraz mikrofonami!

Sprawdź naszą ofertę narań instrumentów w Olkuszu

ZAREZERWUJ STUDIO