4.9/5 - (37 Głosów)
studio nagrań Zawiercie

Zawiercie to niewielkie miasto z iście jurajskim charakterem. Obszary wokół miasta posiadają unikalną rzadko spotykaną naturalną rzeźbę na której spotykamy jeszcze rzadsze rośliny i zwierzęta. Niedaleko miasta znajdziemy ruiny zamku mirów, gród na gorze birów czy park krajobrazowy orlich gniazd.

Czy w Zawierciu znajduje się studio nagrań?

Tak, Starway Studio ma w swoim zasięgu Zawiercie.


Dobre studio nagrań to nie tylko mikser i dobry mikrofon. Dobre studio to przede wszystkim dobre podejście do klienta i umiejętność wyciągnięcia z Jego umiejętności dzięki doświadczeniu jak najwięcej. Nie wiesz gdzieś pójść, aby zrealizować Twój utwór, nagranie lektorskie czy podcast w Zawierciu?

Starway Studio – nie tylko doprowadzi Twoje nagranie do najwyższej jakości brzmienia, ale i zajmie się jego obróbką dźwiękową do ostatecznego użytku.

Cennik Realizacji Nagrań Studyjnych Zawiercie

Mix/Master Zawiercie

Na szlaku do wydania materiału stoi parę elementów w tym dobry miks/master. Poprawne ustawienie equalizera, reverbu czy odpowiedniej tonacji w auto-tune wydaje się proste, lecz takie nie jest. Wszystko wymaga czasu i zdobytego doświadczenia, nasi realizatorzy mają te cechy i wiele innych. Dobry realizator to podstawa współpracy i jakość brzmienia, jeśli nie wiesz komu zaufać w sprawie miksu/ masteringu w okolicach Zawiercia, dobrze trafiłeś – Starway Studio, prócz profesjonalnej realizacji w pełni spełni Twoje oczekiwania co do miksu i masteru. Sprawdź nasz cennik i wejdź na wyższy poziom

Kalkulator Miks/Master Zawiercie

Nagranie lektorskie Zawiercie

Żyjemy w XXI wieku, co oznacza, że cywilizacja poszła na przód i nie stanęliśmy na zapisywaniu hieroglifów na kamieniu. W dzisiejszych czasach obywatele polski nie lubią się przemęczać i zamiast inwestować w książkę inwestują w jej wirtualny odpowiednik. Nagrania lektorskie nagrane w pełni profesjonalny sposób są podstawą prawidłowej sprzedaży wirtualnego egzemplarza książki. Nasze studio ma w portfolio współpracą z wieloma polskimi i zagranicznymi wydawcami dlatego plik nagrania zawsze jest idealnie przystosowany pod dystrybucję cyfrową.

Sprawdź naszą ofertę nagrań lektorskich w Zawierciu

Realizacja instrumentów Zawiercie

Niewiele sal nagraniowych prócz realizacji głosu jest w stanie zająć się dobrą realizacją instrumentów. Akustyka gra zwykle pierwsze skrzypce podczas takiej realizacji, w naszym studio jest cicho, idealnie cicho. Dzięki czemu nagrania instrumentów wypadają tak dobrze. Jeśli Państwa zespół szuka kompetentnych osób w Zawierciu, którzy w najwyższej jakości zrealizują i doprowadzą do ostatecznego brzmienia Państwa instrumenty, to warto zainteresować się kontaktem z nami.

Oferta Realizacji Kapel / Instrumentów Zawiercie

ZAREZERWUJ STUDIO