4.9/5 - (63 Głosów)

studio-nagrań-sosnowiec

Sosnowiec Wspiera Kulturę

Miasto jest kolebką kultury górnictwa w Zagłębiu. Na terenie Sosnowca fedrowało 6 kopalni, kopalnie te ukształtowały lokalną kulturę oraz obraz rzeczywistości. Po ich upadku miasto zaczęło się jeszcze prędzej rozwijać kulturowo, prócz znanego Jana Kiepury pojawił się Jacek Cygan, któremu miasto dedykowało własny mural, czy znana z programu X factor Maja Sablewska.

Dodatkowo warto dodać , że urząd miasta aktywnie wspiera muzyków i artystów otwierając dla nich kolejne programy pomocy w rozwoju. Dzięki tym programom oraz aktywnemu wsparciu radnych, artystom udaje się spełnić swoje marzenia.

godzina realizacji dźwięku – od 70 zł

mix-master-sosnowiec

Mix/Master Sosnowiec

Miks i master są jak lukier używany przez cukiernika, w dobrej ilości przyozdabiają każdy wyrób i powodują magiczny efekt. Dobrze użyty reverb, czy poprawnie ustawione eq to czasem góra lodowa dla amatorów. Dlatego nasi realizatorzy zarówno umieją używać lukrowych wtyczek jak i łączyć je ze zdobywaniem gór lodowych. Nic tak nie smakuje dobrze jak satysfakcja, zwłaszcza z dobrze wykonanej pracy. Poprawny Mix to początek zabawy, a kończymy go wykwintym i unikatowym masterem. Jeśli szukasz klasycznych kompresorów, mamy je. Jeśli szukasz mocnego trapu – również znajdziemy na to plugin. De facto mamy chyba plug na wszystko ;)!

Sprawdź naszą ofertę Miks/Master

nagrania-lektorskie-sosnowiec

Nagrania lektorskie Sosnowiec

Świat pędzi nieubłaganie, a z nim my i nasze telefony. Tym wstępem można nakreślić, jak ważnym elementem w życiu jest telefon. Zmienił on wszystkie nasze codzienne zwyczaje i wyparł książki. Dlatego nasze studio goniąc za wymaganiami klienta, wprowadziło profesjonalne nagrania lektorskie. Jeśli jesteś pisarzem i chciałbyś by w twoim portfelu pojawiło się więcej pieniędzy – nagraj swoją książkę w formie audio. To dopiero początek, ale wykonasz pierwszy krok do sukcesu. Następnym jest dystrybucja materiału w której mamy również doświadczenie. Końcowym elementem każdego nagrania wykonanego przez nasze studio jest promocja. Pomagamy pisarzom oraz artystom udzielając potrzebnego know how. Sprawdź naszą ofertę nagrań lektorskich w sosnowcu i wybierz mądrze.

studio nagrań rap sosnowiec

Nagrania instrumentów Sosnowiec

Niewiele sal nagraniowych prócz realizacji głosu jest w stanie zająć się dobrą realizacją instrumentów. Instrumenty  w ostatnich czasach są negowane i odrzucane przez współczesnych muzyków. Popularne niegdyś bębny, klawisze czy pudła są odstawiane na boczny tor kosztem syntezatorów oraz emulatorów. W każdej dziedzinie, aby dana rzecz funkcjonowała prawidłowo musi mieć dobry fundament. Taka zasada również powstała w muzyce. Fundamentem dobrej piosenki jest czyste i jakościowe brzmienie nie tylko wokalu, ale przede wszystkim instrumentów. Nagrywanie instrumentów bywa trudne i czasochłonne lecz czego nie robi się dla perfekcji i brzmienia końcowego. Nasze studio jest w stanie zrealizować większość instrumentów dętych, smyczkowych i klawiszowych. Odezwij się do nas i przekonaj się sam !

ZAREZERWUJ STUDIO