5/5 - (111 Głosów)
wirtualny spacer

Wirtualny Spacer FirmaJeśli chcesz zaprezentować swoją firmę w rzeczywistości internetu to nasz wirtualny spacer, jest dla Ciebie czymś co przyciągnie nowych klientów. Badania wykonane na zlecenie Uniwersytetu Boston dowodzą, że potencjalni klienci, przed skorzystaniem z usługi wolą wejść w interreakcję z firmą wirtualnie, dzięki temu zyskują świadomość tego czego mogą doświadczyć w rzeczywistości.
Dlatego tak ważne jest implementowanie wirtualnych spacerów do firm, to dzięki nim można pozyskać klientów z zakresu „niezdecydowani” i przekonać ich do przyjścia do naszego obiektu. Inwestycja w wirtualny spacer jest inwestycją w swój biznes oraz rozwój branży marketingu nowoczesnego.

Nasza firma współpracowała już z wieloma firmami z różnych branż. Od gastronomii przez siłownie, po muzea. Wirtualny spacer realizujemy bez dodatkowych kosztów na terenie Sosnowca, Katowic, Olkusza, Będzina, Dąbrowy Górniczej, Chorzowa, Bytomia oraz Krakowa. W przypadku innych miejscowości doliczamy dopłatę paliwową.Cennik wirtualnego spaceru dla firmy:

Powierzchnia:Cena:
do 150 m2899 zł
do 200 m2999 zł
do 350 m21400 zł
do 500 m21999 zł


Dlaczego Starway Studio?

Bo warto zaufać opinii innych naszych klientów, bo to klient jest dla nas najważniejszy.

Jesteśmy agencją, która współpracowała już z urzędami gmin, federacjami walk czy znanymi firmami. Mamy sporo wyróżnień w tym od firmy Google – Rekomendowany Fotograf.
Nasze zdjęcia charakteryzują się stosunkiem obrazu 2:1 ponadto wykonane są 134 megapikselowym sensorem, dzięki czemu tworzą po “złożeniu” wrażenie zdjęcia przestrzennego, w porównaniu do konkurencji, która skleja zdjęcia z lustrzanek, gopro fusion czy smartphonów, nasze zdjęcia to jakość, jakość oraz jakość, a nie jakoś za 300 zł.

360 materport

Zalety Spacerów 3D

Dlaczego warto wypróbować naszą usługę spacerów 3D?

  • Spacer Wirtualny należy do podstawowego marketingu, jeśli go nie mamy, odrzucamy część klientów ze statusem „niezdecydowany”,
  • Spacer 3D jest dostępny na każdej platformie; ios, android, windows czy mac,
  • Zwiększa zainteresowanie oraz pozycję w Google ,
  • Firmy posiadające Spacery 3D posiadają więcej wejść na ich wizytówki w Mapach Google,
  • Wirtualny spacer zaspakaja ciekawość klienta,
  • Daje poczucie rzeczywistości.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę że nie wszystko da się przez „internet”, lecz dzięki nam Państwa oferta jest uatrakcyjniona. Skąd to wszystko wiemy? Nie tylko dlatego że współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości, siłowniami, muzami, zakładami pracy oraz deweloperami, ale dlatego też że sami z naszych usług korzystamy.